Ali Koç Fenerbahçe başkanlığı için adaylığını açıkladı

1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç Derneğimiz çeyrek asrı geride bıraktı ancak üyelerimizin Fenerbahçe’ye hizmet etme aşkı ve sevgisi ilk günde olduğu gibi tazedir. dedi.BAŞKAN ADAYLIĞI AÇIKLAMASI GELDİAli Koç, Bu gecenin benim için ayrı bir önemi var. 13 yıldır sürdürdüğüm başkanlıktan ayrılma kararımı açıklamak istiyorum. Nedenini siz de biliyorsunuz. 2018’de yapılacak başkanlık yarışında bu görevimin hiçbir şekilde bir avantaj sağladığı düşüncesi hakim olmamalı. Derneğin, Fenerbahçe siyasetine karışması doğru değil şeklinde konuştu.

BEŞİKTAŞ DERBİSİ HAKKINDA KONUŞTUAli Koç, Takımımız kendisini en kısa sürede toparlayacaktır. Bu ayağa kalkmayı önümüzdeki günlerde oynanancak Beşiktaş derbisinde yapacaklarını düşünüyorum. Biz Fenerbahçe’yiz. İyi günde ve kötü günde tribünleri doldurmalıyız bunun başka bir izahı olamaz. dedi.

Bir önceki yazımız olan TFF 8 kulübün 3 puanını sildi başlıklı makalemizde en son haber, haber ve TFF 8 kulübün 3 puanını sildi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir